Publiczne Gimnazjum

im. Obrońców Różana

Kandydaci

Ostatnio dodane




Programy i projekty

Programy
Projekt:




Pracownie komputerowe dla szkół (edycja 2006)

Kalendarz 2017/2018

4.09.2017r. Rozpoczęcie roku szkolnego

23.-31.12.2017r. Zimowa przerwa świąteczna

15.01.-28.01.2018r.               Ferie zimowe
01.04.-03.04.2018r. Wiosenna przerwa świąteczna

22.06.2018r. Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Konkursy dla uczniów

Osiągnięcia 2014/2015

Zawody powiatowe w lekkoatletyce Różan:

pchnięcie kulą:
Sylwia Trojecka - I miejsce
Damian Niedźwiecki - I miejsce
Oskar Żebrowski - II miejsce

bieg na 100m:
Weronika Czajka - II miejsce
Patryk Werbanowski - II miejsce
Patryk Niedźwiecki- III miejsce
Paulina Peczyńska- II miejsce

bieg na 200m:
Maciej Osłowski - I miejsce

bieg na 300m:
Seweryn Biedrzycki - I miejsce

skok w dal:
Natalia Grześkowicz - I miejsce
Piotr Kujawa - II miejsce

sztafeta 4x100:
dziewczęta klas 1 i 2 - I miejsce
chłopcy klas 1 i 2 - I miejsce
chłopcy klas 3 - I miejsce

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt - I miejsce

Mistrzostwa Piowiatu w piłce siatkowej chłopców (19.04.15r.) - I miejsce

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców - III miejsce

Gminny Turniej Tenisa Stołowego:
Dziewczęta:
I miejsce - Monika Kujawa
II miejsce - Edyta Olkowska
III miejsce - Paulina Peczyńska
Chłopcy:
I miejsce - Hubert Zylbert
II miejsce - Piotr Gołębiewski
III miejsce - Piotr Baszczyński

Miedzypowiatowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym
I miejsce - Monika Kujawa
II miejsce - Edyta Olkowska
III miejsce - Hubert Zylbert

Konkurs piosenki anglojęzycznej z okazji walentynek
I miejsce - kl.IIIA
II miejsce - kl.IA
III miejsce - kl.IB

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców
I miejsce

Facebook Przegląd kolęd
I miejsce - kl. IIIA
II miejsce - kl. IA
III miejsce - kl. IB

Facebook Jeszcze niewinni (7.01.15r.)
I miejsce - G. Cachel
II miejsce - K. Teofilak
III miejsce - P. Werbanowski

Szkolny przegląd kolęd i pastorałek (18.12.14r.)
I miejsce - kl. IIIA
II miejsce - kl. IA
III miejsce - kl. IIB

Powiatowe Mistrzostwa w Drużynowym Tenisie Stołowym (13.12.14r.)
I miejsce - E. Olkowska, M. Kujawa, A. Szpygiel, H. Zylbert, K. Smoliński, D. Niedźwiecki
II miejsce - P. Peczyńska, W. Matuszewska, A. Banaszek

Aids - Choroba XXI w. (1.12.14r.)
I miejsce - M. Drwęcka, M. Szablak
II miejsce - A. Malicka, J. Sumińska
III miejsce - Z. Szałkowska, A. Szpygiel
Wyróżnienie - P. Peczyńska, D. Śledziewski

Zawody powiatowe w indywidualnym tenisie stołowym (29.11.14r.)
I miejsce - Edyta Olkowska
II miejsce - Monika Kujawa, Hubert Zylbert
III miejsce - Paulina Peczyńska

Powiatowe biegi przełajowe (18.10.14r.)
II miejsce - Damian Niedźwiecki