Publiczne Gimnazjum

im. Obrońców Różana

Kandydaci

Ostatnio dodane




Programy i projekty

Programy
Projekt:




Pracownie komputerowe dla szkół (edycja 2006)

Kalendarz 2017/2018

4.09.2017r. Rozpoczęcie roku szkolnego

23.-31.12.2017r. Zimowa przerwa świąteczna

15.01.-28.01.2018r.               Ferie zimowe
01.04.-03.04.2018r. Wiosenna przerwa świąteczna

22.06.2018r. Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Konkursy dla uczniów

Osiągnięcia 2013/2014

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej

I miejsce - Oliwia Mróz, Natalia Chojnowska, Aleksandra Czartoryska, Patrycja Pruszkowska, Dominika Kalwara, Katarzyna Kalwara, Katarzyna Kruszewska, Katarzyna Szpygiel, Daria Mrozek, Aleksandra Banaszek, Anna Szpygiel, Paulina Peczyńska, Aleksandra Ignaszak, Monika Kujawa, Sylwia Trojecka 


Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej
I miejsce - Sebastian Szwarc, Patryk Matuszewski, Bartek Rudnicki, Igor Ziółkowski, Paweł Janyszko, Albert Napiórkowski, Radosław Mateusiak, Dawid Kot, Maciej Osłowski, Karol Teofilak, Hubert Zylbert, Krzysztof Smoliński, Damian Niedźwiecki


Drużynowy Tenis Stołowy (powiat)
III miejsce - Przemysław Załęski, Hubert Zylbert, Adrian Słowikowski


Sztafetowe biegi przełajowe (powiat)
II miejsce - Igor Ziółkowski, Radek Mateusiak, Albert Napiórkowski, Tomasz Misierewicz, Krzysztof Chełstowski, Tomasz Rupiński, Paweł Janyszko, Albert Peczyński, Maciej Osłowski, Piotr Kujawa, Patryk Werbanowski, Michał Załęski, Damian Niedźwiecki

Międzypowiatowe zawody w tenisie stołowym
II miejsce - Edyta Olkowska
III miejsce - Hubert Zylbert

Konkurs o Janie Pawle II "Wychowawca młodych" w ZS w Różanie (etap międzyszkolny)
I miejsce - Igor Ziółkowski, Edyta Olkowska

Konkurs plastyczny "Moje ulubione zwierze leśne" 
I miejsce - Natalia Chojnowska
II miejsce - Olga Borkowska, Katarzyna Szpygiel
III miejsce - Alicja Kazimierczak, Łucja Skarżyńska

Konkurs plastyczny (ogólnopolski)"Rzeźba,Jezioro,Zalew-Bezpieczne dla ludzi"
I miejsce - Katarzyna Szpygiel
II miejsce -Łucja Skarżyńska,Igor Ziółkowski
III miejsce -Łukasz Jankowski,Natalia Chojnowska 

OTWP

I miejsce - Julia Sumińska
II miejsce - Angelika Malicka 
III miejsce - Adam Murzyn

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
I miejsce - Kamil Śledziecki
II miejsce - Julia Sumińska,Angelika Malicka,Adam Murzyn,Igor Ziółkowski

Gminny turniej w piłce siatkowej 
Damian Niedźwiecki,Hubert Zylbert,Maciej Osłowski,Dawid Kot,Radosław Mateusiak,Igor Ziółkowski
Paweł Janyszko,Sebastian Szwarc

Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Ręcznej
III miejsce-Igor Ziółkowski,Radosław Mateusiak,Tomasz Rupiński,Patryk Matuszewski,Dawid Kot,
Maciej Osłowski,Patryk Werbanowski,Damian Niedźwiecki,Piotr Kujawa,Paweł Janyszko


Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus
I miejsce - Hubert Napiórkowski
II miejsce - Aleksandra Banaszek
III miejsce -Janusz Mroczkowski i Edyta Olkowska, Bartosz Kępka

Konkurs Świąteczna girlanda 

I miejsce - Wiktoria Banul i Julia Sumińska 
II miejsce - Kinga Prusik
III miejsce- Angelika Malicka 

Wyróznienie: kl. IIIa

Ogólnopolski konkurs nznieja prezentacje multimedialną o roślinach ekologicznych ,,Zielona lekcja"
I miejsce - Patrycja Pruszkowska IIIb


XXII edycja Ogólnopolska Olimpiada Zdrowego Stylu Życia (PCK)- etap szkolny
I miejsce - Zuzanna Szałkowska (zakwalifikowanie do etapu rejonowego)
                   Maciej Osłowski

II miejsce - Ewelina Samsel i Monika Kujawa
III miejsce - Łucja Skarżyńska i Tomasz Misierewicz
                      Natalia Grześkowicz i Jakub Sawicki
wyróżnienia: Julia Majkowska i Janusz Majkowski
                      Aleksandra Czartoryska i Oliwia Mróz
                      Julia Sumińska i Wiktoria Banul

Mistrzostwa powiatu w inwidualnym tenisie stołowym
I miejsce-Edyta Olkowska 
II miejsce-Monika Kujawa
III miejsce-Peczyńska Paulina
I miejsce-Przemysław Załęski

Otrzęsiny klas I
I miejsce-klasa I B
II miejsce-klasa I A


Konkurs Już jesień
Kategoria plastyczna
I miejsce-Katarzyna Szpygiel
II miejsce-Damian Niedźwiecki
III miejsce-Gabriela Cachel

Kategoria fotograficzna
I miejsce-Aleksandra Zych
II miejsce-Natalia Borczon
III miejsce-Kamil Kozłowski
Kategoria literacka
I miejsce-Julia Sumińska

Konkurs Wiara mnie uskrzydla: Jan Paweł II-droga człowieka
I miejsce-Edyta Olkowska
II miejsce-Nalatia Grześkowicz
III miejsce-Aleksandra Zych

Konkurs Wiara mnie uskrzydla - modlitwa w życiu Jana Pawła II - etap szkolny
(Konkurs zorganizowany przez wydział Nauczania i Wychowania Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Łomży)
I miejsce - Natalia Chojnowska
II miejsce - Patrycja Pruszkowska
III miejsce - Natalia Grześkowicz, Aleksandra Czartoryska

Konkurs MAT
I miejsce - Adrian Słowikowski
II miejsce - Jakub Sawicki
III miejsce - Joanna Prusik

Konkurs Ekologia i ja
kategoria: wiersz
I miejsce - Łucja Skarżyńska (zakwalifikowanie do etapu rejonowego)
II miejsce - Gabriela Borajkiewicz, Julia Sumińska, Damian Śledziewski
III miejsce - Urszula Borkowska

kategoria: gra dydaktyczna
I miejsce - Angelika Malicka (zakwalifikowanie do etapu rejonowego)
II miejsce - Piotr Śledziewski Ib

Mistrzostwa Powiatu Makowskiego w biegach przełajowych 
II miejsce -  Igor Ziółkowski, Patryk Werbanowski

Mistrzostwa Międzywojewódzkie w Lekkoatletyce - 100m
III miejsce - Radosław Mateusiak

Mistrzostwa Młodzików Województwa Mazowieckiego w Lekkoatletyce - 100m
II miejsce - Radosław Mateusiak

Mistrzostwa Młodzików Województwa Mazowieckiego w Lekkoatletyce - 4x100m
III miejsce - Radosław Mateusiak, Patryk Werbanowski

Powiatowe Mistrzostwa w piłce nożnej 
II miejsce - Patryk Matuszewski, Kamilk Mróż, Radosław Mateusiak, Igor Ziółkowski, Przemysław Załęski, Albert Napiórkowski, Piotr Kujawa, Maciej Osłowski, Hubert Zylbert, Damian Niedźwiecki, Krzysztof Smoliński, Kacper Niedźwiedzki, Artur Kunc, Daniel Chrzanowski