Publiczne Gimnazjum

im. Obrońców Różana

Kandydaci

Ostatnio dodane




Programy i projekty

Programy
Projekt:




Pracownie komputerowe dla szkół (edycja 2006)

Kalendarz 2017/2018

4.09.2017r. Rozpoczęcie roku szkolnego

23.-31.12.2017r. Zimowa przerwa świąteczna

15.01.-28.01.2018r.               Ferie zimowe
01.04.-03.04.2018r. Wiosenna przerwa świąteczna

22.06.2018r. Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Konkursy dla uczniów

Osiągnięcia 2012/2013

Konkurs plastyczny "Tydzień czystości wód"  -  etap szkolny

I miejsce Katarzyna Szpygiel

II miejsce Kacper Żerański

III miejsce   Daria Goss


Gminny Turniej Piłki Siatkowej

III miejsce Oliwia Mróz, Natalia Chojnowska, Patrycja Pruszkowska, Sylwia górka, aleksandra Ignasiak, Daria Mrozek


Festiwal Piosenki o Zdrowiu (etap powiatowy)
I miejsce Katarzyna Kruszewska, Arkadiusz Chojnowski, Maciej Banaszek, Karol Fedor, 
Adrian Słowikowski, Paweł Gutowski, Natalia Grześkowicz, Tobiasz Załęski, Aleksandra Banaszek, Daria Mrozek, Patrycja Woźniak, Oliwia Mróz

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej (finał)
II miejsce Aleksandra Ignasiak, Paulina Peczyńska, Katarzyna Kruszewska, Katarzyna Szpygiel, Dominika Kalwara, Oliwia Mróz, Natalia Chojnowska, Patrycja Pruszkowska, Aleksandra Czartoryska, Sylwia Górka, Paulina Bonisławska

XXXVI Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej (eliminacje gminne):
I miejsce Daria Goss
II miejsce Aleksandra Biedrzycka
III miejsce Paulina Bonisławska

XXXVI Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej (eliminacje szkolne):
I miejsce Daria Goss, Aleksandra Biedrzycka, Paulina Bonisławska, Ewelina Załęska i Szymon Bloch
II miejsce Tobiasz Załęski, Kamil Karaśkiewicz i Jakub Napiórkowski
III miejsce Arkadiusz Chojnowski i Patryk Werbanowski
Wyróżnienie: Adam Murzyn, Jan Trojanowski i Paulina Peczyńska

Konkurs muzyczny MAT:
I miejsce Natalia Grześkowicz
II miejsce Jakub Sawicki i Igor Ziółkowski

Konkurs Choroby XXI wieku:
I miejsce klasy IIIa i IIIc
II miejsce klasa IIIb
III miejsce klasa Ib
Wyróżanienia: klasy Ia, Ic, IIa i IIb

Konkurs szkolny Rodzaje chmur:
I miejsce Igor Ziółkowski
II miejsce Edyta Olkowska
III miejsce Ewelina Załęska

Konkurs muzyczny Mantra:
II miejsce Igor Ziółkowski

Gminny Turniej Warcabowy (8.02.2013r.)
I miejsce Igor Ziółkowski

Gminny Turniej Szachowy (1.02.2013r.)
I miejsce Igor Ziółkowski
II miejsce Paweł Janyszko

Konkurs KARAOKE:
I miejsce klasa IIIc
II miejsce klasy Ib, IIa
III miejsce klasy Ia, IIb, IIIb

Ogólnopolski konkurs matematyczny "Olimpiada Wiedzy Matematyka PLUS":
I miejsce w szkole Bartosz Kępka
II miejsce w szkole Kacper Żerański
III miejsce w szkole Aleksandra Banaszek, Janusz Mroczkowski, Edyta Olkowska

Konkurs na szopkę bożonarodzeniową:
I miejsce Aleksandra Banaszek
II miejsce Kinga Prusik, Karolina Żerańska
III miejsce Natalia Wysocka

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt (eliminacje do finału):
II miejsce Paulina Bonisławska, Aleksandra Czartoryska, Patrycja Pruszkowska, Oliwia Mróz, Dominika Kalwara, Katarzyna Kruszewska, Katarzyna Szpygiel, Sylwia Górka,
Natalia Chojnowska, Aleksandra Ignasiak, Paulina Peczyńska

Konkurs diecezjalny "Wiara mnie uskrzydla" w kategorii: multimedialna
II miejsce  Natalia Grześkowicz
Wręczenie nagród odbyło się w Łomży w obecności wielu znakomitych gości m. in. ordynariusza diecezji łomżyńskiej ks. bp Janusza Stepnowskiego.




Indywidualne zawody w tenisie stołowym na szczeblu powiatu: 
I miejsce  Edyta Olkowska 
III miejsce  Paulina Peczyńska

Zawody na szczeblu międzypowiatowym w sztafecie:
I miejsce  Igor Ziółkowski   
II miejsce  Krzysztof Chełstowski   

Konkurs Mam prawo... - plakat:
I miejsce klasa IIIb i Ib

XXI Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK:
I miejsce Adam Żerański i Jakub Chełstowski
II miejsce Natalia Grześkowicz i Jakub Sawicki
III miejsce Paulina Kołodziejska i Paulina  Bonisławska
Wyróżnienia dla klas: IIa, IIb, Ia, IIIb

Konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcie ze sceny batalistycznej podczas III Pikniku Militarnego:


I miejsce 
Aleksandra Biedrzycka


II miejsce 
Aleksandra Zych


III miejsce 
Bartosz Kępka

Mistrzostwa powiatu-sztafetowe biegi przełajowe (II miejsce)

Tomasz Chełstowski, Tobiasz Załęski, Michał Smoliński, Arkadiusz Napiórkowski, Rafał Jóźwik, Maciej Banaszek, Radosław Mateusiak, Albert Napiórkowski, Patryk Werbanowski, Jan Smoliński

Mistrzostwa powiatu-biegi przełajowe

I miejsce Radosław Mateusiak, Tomasz Chełstowski
II miejsce Tobiasz Załęski
III miejsce Jan Smoliński

Zawody na szczeblu wojewódzkim w lekkoatletyce (II miejsce w  województwie)

I miejsce Michał Smoliński, Radosław Mateusiak, Tobiasz Załęski i Karol Fedor w sztafecie 4x100m (z czasem 38,74s)
II miejsce Tobiasz Załęski w biegu na 300m (z czasem 40,70s)
II miejsce Radosław Mateusiak w biegu na 100m

Zawody na szczeblu międzypowiatowym w lekkoatletyce:

I miejsce Michał Smoliński, Radosław Mateusiak, Tobiasz Załęski i Karol Fedor w sztafecie 4x100m 
II miejsce Tobiasz Załęski w biegu na 300m
I miejsce Radosław Mateusiak w biegu na 100m
II miejsce Michał Smoliński w biegu na 100m