Publiczne Gimnazjum

im. Obrońców Różana

Kandydaci

Ostatnio dodane




Programy i projekty

Programy
Projekt:




Pracownie komputerowe dla szkół (edycja 2006)

Kalendarz 2017/2018

4.09.2017r. Rozpoczęcie roku szkolnego

23.-31.12.2017r. Zimowa przerwa świąteczna

15.01.-28.01.2018r.               Ferie zimowe
01.04.-03.04.2018r. Wiosenna przerwa świąteczna

22.06.2018r. Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Konkursy dla uczniów

Osiągnięcia 2011/2012

Sportowe

Dydaktyczne

Biegi przełajowe indywidualne powiatowe:
Tobiasz Załęski - I miejsce
Igor Ziółkowski - II miejsce

II miejsce - Sztafetowe biegi przełajowe powiatowe drużynowe:
Tobiasz Załęski
Tomasz Chełstowski
Michał Smoliński
Igor Ziółkowski
Radosław Mateusiak
Daniel Smoliński
Łukasz Kossakowski
Adam Ponikiewski
Michał Głażewski
Kamil Glinka
Przemysław Szymański 

Międzypowiatowe biegi przełajowe:
Igor Ziółkowski - III miejsce

Powiatowe mistrzostwa w tenisie stołowym:
Sebastian Szymaniak - III miejsce

II miejsce - Drużynowe mistrzostwa w tenisie stołowym:
Sebastian Szymaniak
Michał Głażewski
Adrian Słowikowski
Igor Ziółkowski 

III miejsceDrużynowe mistrzostwa w tenisie stołowym:
Michał Smoliński
Damian Budelewski
Przemysław Załęski 

II miejsce - Powiatowe zawody w piłce siatkowej - Różan:
Aleksandra Budelewska
Natalia Błońska
Natalia Napiórkowska
Martyna Rudnicka
Karolina Piegza
Górka Sylwia
Paulina Bonisławska
Katarzyna Kruszewska
Natalia Chojnowska
Aleksandra Czartoryska
Patrycja Pruszkowska
Oliwia Mróz
Katarzyna Szpygiel 

I miejsce - Powiatowe zawody w piłce siatkowej -
Maków Maz. :
Krzysztof Głażewski
Marcin Świercz
Łukasz Kossakowski
Sebastian Szymaniak
Rafał Jankowski
Ernest Kot
Paweł Gutowski
Michał Smoliński
Arkadiusz Chojnowski
Tobiasz Załęski
Kacper Zerański
Jakub Wiedeński 

III miejsce - Turniej o puchar Burmistrza Gminy Różan w piłce siatkowej:
Krzysztof Głażewski
Łukasz Kossakowski
Ernest Kot
Sebastian Szymaniak
Jakub Wiedeński
Michał Smoliński
Paweł Gutowski
Kacper Zerański
Arkadiusz Chojnowski 

II miejsce - Turniej o puchar Burmistrza Gminy Różan w piłce siatkowej:
Natalia Napiórkowska
Martyna Rudnicka
Aleksandra Budelewska
Natalia Błońska
Oliwia Mróz
Aleksandra Czartoryska 

Mistrzostwa powiatu w lekkoatletyce:
Radosław Mateusiak - I miejsce
Smoliński Michał - II miejsce
Tobiasz Załęski - I miejsce
Tomasz Chełstowski - III miejsce
I miejsce (drużynowo):
Radowsław Mateusiak
Michał Smoliński
Tobiasz Załęski
Karol Fedor
Igor Ziółkowski 

Sebastian Szymaniak - II miejsce
Łukasz Kossakowski - III miejsce
Michał Głażewski - III miejsce
Sebastian Szymaniak - II miejsce
Adrian Łuczyński - II miejsce
Adam Ponikiewski - II miejsce
Łukasz Kossakowski - II miejsce

III miejsce - Międzypowiatowe zawody w piłkę siatkową chłopców:
Krzysztof Głażewski
Marcin Świercz
Łukasz Kossakowski
Sebastian Szymaniak
Ernest Kot
Jakub Wiedeński
Michał Smoliński
Paweł Gutowski
Rafał Jankowski 

II miejsce - Międzypowiatowe mistrzostwa w drużynowym tenisie stołowym:
Michał Głażewski
Sebastian Szymaniak
Michał Smoliński 


Konkurs przedmiotowy z geografii:
Aleksandra Budelewska
Kacper Zerański
(zakwalifikowani do etapu rejonowego)

Konkurs przedmiotowy z historii:
Jakub Chełstowski - zakwalifikowany do etapu rejonowego

Etap szkolny - XX Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia:
Kacper Zerański
Justyna Józwik
Adam Zerański
Eliza Małecka
Łucja Skarżyńska 

Konkurs muzyczny MAT:
Michał Smoliński - I miejsce
Eliza Małecka - II miejsce
Arkadiusz  Chojnowski - III miejsce

Konkurs poezji - wiersz o Janie Pawle II:
Łucja Skarżyńska - I miejsce

III Ogólnopolski Konkurs na kartkę świąteczną (etap szkolny) - prace wysłane na finał konkursu:
Edyta Bury - I miejsce
Justyna Rybacka - II miejsce
Jakub Chełstowski - II miejsce

Konkurs na najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy:
klasa I A - I miejsce
klasa II C - II miejsce

Konkurs matematyczny Test Matematyka Plus OXFORD:
Michał Smoliński - I miejsce
Jakub Chełstowski - I miejsca
Kacper Żerański - II miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Promocja Zdrowego Stylu Życia - etap rejonowy:
Kacper Żerański - wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs przedmiotowy z religii ,,BIBLIA I PRZYPOWIEŚCI BIBLIJNE":
Kacper Zerański - 7 w kraju
Arkadiusz Chojnowski - 30
Marzena Opacka - 33
Eliza Małecka - 33
Bartosz Świerczewski - 34
Aleksandra Budelewska - 35
Daria Załęska - 36
Ernest Kot - 38
Hubert Szablak - 43

Ogólnopolski Konkurs WIedzy Pożarniczej:
Paulina Bonisławska
Przemysław Szymański
Kacper Zerański
Huber Szablak
Kamil Glinka 
(zakwalifikowani do etapu rejonowego)

I miejsce - Konkurs wewnątrzszkolnyz wiedzy o Konstytucji:
klasa IA
klasa IIIB
klasa IIC

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - eliminacje gminne:
Paulina Bonisławska - I miejsce
Kacper Żerański - II miejsce
Hubert Szablak - III miejsce

XI Ogólnopolski Konkurs historyczny ,,Drogi do wolności" :
Igor Ziółkowski - I miejsce
Edyta Bury - I miejsce
Eliza Małecka - I miejsce
Kacper Żerański - I miejsce
Kinga Małkowska - I miejsce

Konkurs muzyczny ,,MAT" :
Jan Trojanowski - I miejsce
Marzena Opacka - II miejsce
Igor Ziółkowski - II miejsce

Konkurs ,,Choroby XXI wieku :
Patrycja Pruszkowska - I miejsce
Sebastian Skierkowski - II miejsce
Natalia Chojnowska - III miejsce
Adam Żerański - wyróżnienie

,,Drogi do wolności" - XI Ogólnopolski konkurs historyczny 
Kinga Małkowska - II miejsce

I miejsce - ,,DMB" - gra krenowa :
Marzena Opacka
Tobiasz Załęski
Kacper Zerański
Justyna Zerańska

XVIII Ogólnopolski konkurs literacko - plastyczny pt. ,,Idea olimpijska w życiu pozaspołecznym" - eliminacje wewnątrzszkolne :
Eliza Małecka
Jakub Chełstowski
Kacper Zerański 
(zakwalifikowani do etapu ogólnopolskiego)

Zakwalifikowali się do XVIII edycji Sesji i Sejmu dzieci i młodzieży (ogólnopolski) :
Kacper Żerański
Arkadiusz Chojnowski

Zakwalifikowany do etapu ogólnopolskiego ,,Smak ekologicznej żywności"
Kacper Żerański - I miejsce
Ewelina Załęska - II miejsce
Jakub Wiedeński - III miejsce
Łucja Skarżyńska - III miejsce

Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego - etap szkolny:
Jakub Chełstowski - I miejsce
Natalia Świderska - II miejsce
Kacper Żerański - II miejsce

XXXI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Harcerskiej w Siedlcach - kategoria harcerze starsi:
Marzena Opacka - II miejsce
Kinga Małkowska - II miejsce

XXXI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Harcerskiej ,, Siedlce 2012" - kategoria zespół :
Marzena Opacka
Kinga Małkowska 
(zakwalifikowane do etapu ogólnopolskiego)

Festiwal Piosenki Harcerskiej i Zeglarskiej i Turystycznej ,,Zgrzyty 2012" - międzypowiatowy - kategorie: soliści (harcerze starsi instruktorzy)
Marzena Opacka - I miejsce
Kinga Małkowska - II miejsce