Publiczne Gimnazjum

im. Obrońców Różana

Kandydaci

Ostatnio dodane




Programy i projekty

Programy
Projekt:




Pracownie komputerowe dla szkół (edycja 2006)

Kalendarz 2017/2018

4.09.2017r. Rozpoczęcie roku szkolnego

23.-31.12.2017r. Zimowa przerwa świąteczna

15.01.-28.01.2018r.               Ferie zimowe
01.04.-03.04.2018r. Wiosenna przerwa świąteczna

22.06.2018r. Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Konkursy dla uczniów

Osiągnięcia 2009/2010

Sportowe

Dydaktyczne

3 październik
Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych
Adam Ponikiewski - I Miejsce
Kamil Glinka - III Miejsce
Kamil Głażewski - III Miejsce
________________
III Miejsce - Mistrzostwa Powiatu Makowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych:
Kamil Głażewski
Mariusz Skóra
Paweł Ponikiewski
Daniel Jóźwik
Paweł Załęski
Wojciech Zygmunt
Michał Głażewski
Kamil Glinka
Adam Ponikiewski
Mateusz Banaszek
Mariusz Górka
________________
III Miejsce - Wojewódzki Turniej Szachowy
Mikołaj Jędrak 
________________
II Miejsce - Wojewódzki Turniej Szachowy
Mikołaj Jędrak 
________________
3 listopad - Indywidualne mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym:
Iwona Olkowska - I Miejsce
Anna Sławińska - III Miejsce
Mateusz Mosakowski - I Miejsce
Michał Głażewski - III Miejsce
________________
21 listopad - Wojewódzki Turniej Szachowy
Mikołaj Jędrak - zdobycie 5 kategorii
________________
22 listopad - Drużynowe mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym
Iwona Olkowska - I Miejsce
Anna Sławińska - I Miejsce
Ola Budelewska - II Miejsce
Anna Brzuzy - II Miejsce
Michał Głażewski - I Miejsce
Mateusz Mosakowski - I Miejsce
Kamil Głażewski - I Miejsce
Sebastian Szymaniuk - II Miejsce
Mariusz Skóra - II Miejsce
________________
Grudzień - Międzynarodowy Slalom Narciarski - Włochy
Kinga Żerańska - I Miejsce

2 paździenik - Konkurs Biologiczny
Kinga Żerańska - Miejsce I
________________
5 październik - Konkurs Historyczny
Natalia Wasilewska - I Miejsce
Jolanta Napiórkowska - I Miejsce
Magda Janyszko - I Miejsce
Kinga Żerańska - I Miejsce
________________
7 październik - Konkurs Geograficzny
Kinga Żerańska - I Miejsce
________________
9 październik - Konkurs polonistyczny
Natalia Wasilewska - I Miejsce
________________
21 październik - Konkurs Ekologiczny
Justyna Rybacka - I Miejsce
(torba ekologiczna)
Ewa Żerańska - I Miejsce
(plakat ekologiczny)
________________
23 październik - Konkurs Myśliwski (powiatowy)
Marlena Szymborska - I Miejsce
Ewa Żerańska - III Miejsce
________________
25 październik - Gminny Konkurs poetycki "Strofy o Różanie"
Magdalena Janyszko - I Miejsce
Kinga Żerańska - III Miejsce
________________
3 listopada - "Wiem jak unikać zakażenia HIV" - etap szkolny
Kinga Żerańska - I Miejsce
Dagmara Mierzejek - II Miejsce
Ewa Żerańska - III Miejsce
________________
14 listopada - Konkurs rejonowy - Historia
Natalia Wasilewska - I Miejsce
________________
16 listopada - Konkurs wiedzy o św. Brunonie
Magdalena Janyszko - I Miejsce
Jolanta Napiórkowska - II Miejsce
Kinga Żerańska - III Miejsce
Natalia Wasilewska - III Miejsce
________________
16 listopada - Konkurs "Alkoholizm, narkomania - nie jestem obojętny":
Natalia Wasilewska - I Miejsce
Mateusz Banaszek -II Miejsce
Ewa Żerańska - III Miejsce
________________
20 listopada - Ogólnopolski konkurs historyczny - etap szkolny:
Mikołaj Jędrak - I Miejsce
Daniel Jóźwik - II Miejsce
Karolina Napiórkowska -III Miejsce
Paweł Karaśkiewicz - III Miejsce
________________
20 listopada - Ogólnopolska olimpiada języka niemieckiego: 
Kinga Żerańska - zakwalifikowana do etapu rejonowego
Magdalena Janyszko - zakwalifikowana do etapu rejonowego
________________
01 grudnia-Ogólnopolski konkurs na recenzje filmu "Zmierzch"
Dagmara Mierzejek- I miejsce
02 grudnia- Etap diecezjalny konkursu wiedzy o św. Brunonie z Kwerfurtu
Kinga Żerańska
Grudzień- Konkurs wokalny etap powiatowy
Ziemińska Karolina- I miesjce
Budelewska Aleksandra- III miejsce