Publiczne Gimnazjum

im. Obrońców Różana

Kandydaci

Ostatnio dodane




Programy i projekty

Programy
Projekt:




Pracownie komputerowe dla szkół (edycja 2006)

Kalendarz 2017/2018

4.09.2017r. Rozpoczęcie roku szkolnego

14.10.2016r.
Dzień wolny od zajęć edukacyjnych

23.-31.12.2016r. Zimowa przerwa świąteczna

13.02.-26.02.2017r.               Ferie zimowe
13.-18.04.2017r. Wiosenna przerwa świąteczna

2.05 i 16.06. 2017r. 

Dni wolne od zajęć edukacyjnych 

23.06.2017r. Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Konkursy dla uczniów

Osiągnięcia 2008/2009

Festiwal Piosenki Ekologicznej II miejsce:
Kamil Kruszewski, Dominik Podlasin, Adam Latek, Piotr Trojanowski, Beata Piórkowska

Konkurs o ruchu drogowym miejsce VI:
Adrian Kot, Sebastian Gutowski, Ewa Żerańska

Konkurs o Unii Europejskiej:
I miejsce- Ewa Żerańska
II miejsce- Radosław Chełstowski
III miejsce- Daniel Idzikowski

Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Koszykowej III miejsce:
Stokowski Arkadiusz, Podlasin Dominik, Kot Adrian, Gutowski Sebastian, Mizerek Paweł, Żelaźiński Michał
Soin Radosław

Mazowiecki turniej szachowy:
I miejsce - Mikołaj Jędrak

Szkolny konkurs biblijny o Św. Pawle- do następnego etapu awanspwali:
Marta Gutowska, Adrian Kot, Agnieszka Janyszko, Ewa Żerańska

Konkurs ,,MAT"
I miejsce - Daniel Jóźwik
II miejsce - Marlena Szymborska
III miejsce - Adrian Krawczyk

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny ,,Oxford":
I miejsce (laureat III stopnia)- Adrian Wilczewski
II miejsce- Adrian Kot
III miejsce- Piotr Trojanowski i Kinga Żerańska

Internetowy Konkurs Matematyczny:
I miejsce- IIb
II miejsce- Ia

Międzi Powiatowe Mistrzostwa u Tenisie Stołowym:
I miejsce- Mateusz Mosakowski

Między Powiatowe Mistrzostwa w Drużynowym Tenisie Stołowym II miejsce:
Dominika Kurlanda, Iwona Olkowska

Międzypowiatowe Mistrzostwa w Drużynowym Tenisie Stołowym I miejsce:
Kot Adrian, Stokowski Arkadiusz, Mosakowski Mateusz, Banaszek Mateusz

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej I miejsce:
Terlecki Daniel, Mizerek Paweł, Szwarc Tomasz, Soin Radosław, Górka Artur, Stokowski Arkadiusz, Żelaziński Michał
Kot Adrian

,, Zostań Mistrzem Warcab":
I miejsce- Kamil Kruszewski
II miejsce- Adam Latek
III miejsce- Mateusz Nowacki

,, Mistrz Badmintona":
I miejsce- Kamil Kruszewski
II miejsce- Mateusz Nowacki
III miejsce- Adam Latek


Karaoke- konkurs indywidualny
I miejsce- Ia
II miejsce- IIIb
III miejsce- IIb


Konkurs tańca:
I miejsce- II b
II miejsce- Ia
III miejsce- IIIa, IIIb, IId, Ib


Turniej szachowy- międzygminny:
I miejsce- Tomasz Szwarc
II miejsce- Mikołaj Jędrak

Konkurs MATT:

I miejsce- Ewa Żerańska
II miejsce- Mateusz Załęski
III miejsce- Olga Dębowska

Kokurs walentynkowy:
I miejsce- Karolina Czajka
II miejsce- Natalia Olbryś
III miejsce- Karolina Wilczewska

Konkurs szkolny na opracowanie katrki świątecznej:
I miejsce- Paulina Załęska

Konkurs na nakpiękniejsze życzenia świąteczne:
I miejsce- IIIb
II miejsce- IIIa

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej (ogólnopolski)- etap szkolny:
I miejsce- Natalia Wasielewska
II miejsce- Kinga Żerańska
III miejsce- Adrian Kot

Konkurs geograficzny ,, Cztery Żywioły"- ogólnopolski:
I miejsce  - Marcin Oślizło

Konkurs geologiczny- Muzeum Geologiczne:
I miejsce- Kinga Żerańska

Życzenia świąteczne do gazetki szkolnej:
I miejsce- klasa IId

Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym zawody drużynowe:
I miejsce- Iwona Olkowska i Anna Malicka
II miejsce- Dominika Kurlanda, Justyna Peplowska i Anna Brzózy
I miejsce- Adrian Kot, Arkadiusz Stokowski i Mariusz Skóra
II miejsce- Banaszek Mateusz, Mateusz Mosakowski i Kamil Głażewski

Konkurs MATT:
I miejsce- Agnieszka Janyszko
II miejsce- Adrianna Kołodziejczyk
III miejsce- Kinga Bury

Konkurs na najładniesze pudełko świąteczne
I miejsce- Agnieszka Janyszko
II miejsce- Anita Machnowska
III miejsce- Katarzyna Brym i Dorota Janyszko

Konkurs literacki i plastyczny:,,Od 50 lat dar krwi przywraca radość i życie."-etap szkolny:
I miejsce- Karolina Czajka
II miejsce- Marlena Szymborska
III miejsce- Magdalena Filipiak

Konkurs ,,AIDS"- etap szkolny
I miejsce- Natalia Wasilewska
II miejsce- Adrianna Kołodziejczyk
III miejsce- Jagoda Załęska
Wyróżnienie- Radosłwa Soin
Wyróżnienie- Mateusz Dumała
Wyróżnienie- Daniel Jóźwik
Wyróżnienie-- Ewa Żerańska
Wyróżnienie- Dominik Podlasin
Wyróżnienie- Iza Reszko

Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym:
I miejsce- Arkadiusz Stokowski
II miejsce- Mateusz Mosakowski
I miejsce- Iwona Olkowska
II miejsce- Justyna Pepłowska
III miejsce- Anna Malicka
IV miejsce- Anna Brzózy
V miejsce- Dominika Kurlanda

Biegi przełajowe-mistrzostwa powiatu:

I miejsce- Kamil Głażewski
II miejsce- Kamil Ponikiewski
VI miejsce- Paweł Załęski
V miejsce- Karolina Czajka

Mistrzostwa Powiatu Makowskiego w Biegach Przełajowych:
I miejsce- Głażewski Kamil
II miejsce- Ponikiewski Paweł

Konkurs polonistyczny na etapie szkolnym- do następnego etapu awansowały:
Joanna PychewiczDaria ŚwiderskaJustyna PepłowskaNatalia Wasielewska

Konkurs historyczny na etapie szkolnym- do następnego etapu awansowali:
Natalia WasielewskaAdrian KotTomasz Szwarc

Olimpiada Wiedy o zdrowiu PCK etap szkolny:
I miejsce- Marta Gutowska

Konkurs ekologiczny:
I miejsce- Kinga Żerańska
I miejsce- Joanna Mikołajczewska
II miejsce- Radosław Soin
III miejsce- Paulina Wasińska

Otrzęsiny klas I-szych:
I miejsce- Ic
II miejsce-Ib
III miejsce- Ia

Olimpiada XVIII Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Zycia PCK:
V miejsce- Marta Gutowska

Konkurs na pracę literacką pt. ,,Przekonaj palacza, żeby zerwał z nałogiem":
.I miejsce- Ewa Żerańska
II miejsce- Daria Świderska
III miejsce- Magdalena Reszko
III miejsce-Natalia Parzuchowska

Konkurs plastyczny i literacki:
,,Od Pięćdziesięciu lat dar krwii przywraca radość i życie".
I miejsce- Karolina Czajka
II miejsce- Marlena Szymborska
III miejsce- Magdalena Filipiak